Přeskočit na obsah
Sporty

Black Friday ve Snowboardelu!

Paddleboarding Shop news 25/11/2021 2 minuty čtení

V pátek u nás startuje oblíbená slevová akce Black Friday, která poběží až do konce víkendu. V termínu mezi 26.-28.11. 2021 se tak můžete těšit na bohaté slevy v oddělení paddleboardinguzimních sportů. Zimní sortiment bude přeceněn na e-shopu, slevu na paddleboardové zboží uplatníte pomocí slevového kuponu níže ;).

Sleva 20% na Paddleboarding

Uplatni slevu 20% na paddleboardy a paddleboardové vybavení s kuponem „BFSUP2021„. Akce platí na nezlevněné položky. Platnost kuponu je časově omezena od pátku 26.listopadu do 28.11. 2021.

Slevový kupón:

BFSUP2021

Slevový kupon uplatníte v nákupním košíku zakliknutím pole „Uplatnit slevový kupón“.

Sleva na zimní sortiment

Další slevy na Vás čekají v oddělení zimních sportů, tyto oddělení jsou již přeceněna, můžete tak směle nakupovat až do nedělní půlnoci! S výraznou slevou 20-60% pořídíte nejen snowboardy, freeski, splitboardy a snowboardové oblečení, ale zimní doplňky jako helmy, brýle nebo chrániče.

BLACK FRIDAY na prodejně

Na kamenné prodejně bude pro získání slevy platit heslo „BLACK FRIDAY„. Při sdělení tohoto hesla obsluze dostanete stejné cenové podmínky jako při nákupu na e-shopu. Tedy slevu 20% na nezlevněný sortiment z kategorie paddleboardingu a slevu 20-60% na zboží ze zimního sortimentu.

Heslo na prodejnu:

BLACK FRIDAY

Snowboardel

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: