Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Duotone kiteboarding 2020 – Entity Ergo

Kiteboarding 17/3/2020 2 minuty čtení

Rozhodli jsme se vám postupně odhalovat všechny novinky, které si Duotone pro rok 2020 připravil. Chceme vám přiblížit myšlení značky Duotone, postoj k vývoji produktů a zapálení se kterým každý rok posouvají kiteboarding o kus dál před konkurenci i vlastní výrobky z let minulých. 

ENTITY ERGO 2020

Představte si to nejpohodlnější vázání, které jste kdy měli na noze? Můžeme vám říct, že to není nic ve srovnání s novým ENTITY ERGO 2020 z dílny Duotone. Musí se nechat, že si na detailech nechali letos opravdu záležet. 

Noha s nártem čítají dohromady 28 kostí. Ty drží pohromadě přes 20 svalů a 100 šlach, které potřebujete mít po celou dobu ježdění dostatečně prokrvené. Abychom vás příliš nezatěžovali jen problematikou medicínského charakteru, přejdeme rovnou k věci.  

Letos se Duotone rozhodl postarat o každou nohu, která se bude chtít ERGA jen dotknout. Nově jsou k dispozici 4 velikosti vázání, aby vám vázání vždy 100% padlo,máte nohu jako hobit, nebo levák Bob. Takový komfort opravdu žádná jiná značka nenabízí. Kombinací EVA materiálu, polstrování pod prsty a pevného pásku je zatištěna maximální fixace chodidla i optimální distribuce tlaku během celého ježdění. Nové ERGO ulevuje jinak přetíženým nervům a rapidně snižuje únavu i bolest, kterou můžete pociťovat běžně při delší době na vodě. Konec únavy znamená více radosti z kiteboardingu.  

Vázání neopomíjí ani vaši patu. Polstrování pod patou lze dle preferencí měnit. K dispozici jsou 3 varianty – soft, medium a hard. Záleží tedy jen na vás, které polstrování si zrovna zvolíte. Pomyslnou třešničkou na dortu, která už samotný pocit z ježdění neovlivňuje, jsou postranní kapsičky na šroubky, díky kterým se během transportu žádný šroubek neztratí. 

Za poslední zmínku stojí nekonečné možnosti nastavení vázání. ERGO je jako dělané pro opravdové hračičky. V kombinací s Dutone prkny lze nastavit vázání opravdu na míru každému. Můžete ladit detailně úhel i pozici ERGA na prkně. Buďte si jistí, že nikdy nebylo vaše spojení s prknem lepší, pohodlnější a hravější. 

Zaujal vás tento produkt? Vázání DUOTONE Entity Ergo 2020 máme k dostání na našem e-shopu i v kamenné prodejně Snowboardel v OC Nové Butovice.

Kryštof

“ Potřebuješ poradit ohledně skate? Kryštof je tím pravým. Nejen, že skvěle jezdí, ale také se perfektně vyzná ve skate vybavení. Další Kryštofovou vášní je WING a to především v kombinaci se skateboardem. No a paddleboarding to už k létu patří snad u každého....”

Kryštof

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: