Přeskočit na obsah
Sporty

Duotone kiteboarding 2020 – Pro Fish

Kiteboarding 19/3/2020 2 minuty čtení

Rozhodli jsme se vám postupně odhalovat všechny novinky, které si Duotone pro rok 2020 připravil. Chceme vám přiblížit myšlení značky Duotone, postoj k vývoji produktů a zapálení se kterým každý rok posouvají kiteboarding o kus dál před konkurenci i vlastní výrobky z let minulých. 

PRO FISH SURFBOARD 2020

Kiteboard Pro Fish je novinkou v produktové řadě pro rok 2020, která vznikla zejména díky absenci prkna, jež by bylo jasnou volbou do mírného větru a menších vln. Na světě je díky Sky Solbachovi další skvělá surfová mašina. Je to takový „most“ mezi modelem Pro Whip a Pro Wam. 

Nenechte se zmást. Prkno PRO FISH není určené pouze na „nedělní“ projížďku v lehkém větru.  Pokud víte jak na něj, umí se proměnit ve výkonnou mašinu, která zvládne i pořádné vlnobití. Skvělé stabilní prkno, které umí odpustit občasné chyby začátečníkům a zároveň dokáže poskytnout potřebný výkon těm, kteří ho vyžadují. Pokud se chystáte na vlny od 1m do 4m, můžeme vám slíbit jediné. PRO FISH vás chytí rovnou za srdce.

Prkno lze objednat ve dvou velikostech a to 5´5” a 5´2”. Standardně se prkno dodává pouze se zadním padem. Flosny a přední pad (nechete-li voskovat) je nutné dokoupit zvlášť. Na tomto prkně budete hledat inserty marně, neboť s poutkami se, v duchu současného trendu strapless, nepočítalo. Pro jezdce nad 80kg doporučujeme verzi 5‘5‘‘. 

ZÁKLADNÍ RYSY 

Jako ryba ve vodě 

Živý, rychlý a extrémně hravý i na těch nejmenších vlnách. 

Všestranný a přátelský 

Na PRO FISH budete vypadat dobře za všech podmínek. Ať už budete zkoušet cokoli nového, toto prkno jednoduše zajistí, aby se vše povedlo tak, jak má. Stačí, když se na něj prostě jen postavíte. 

Opravdový rychlík 

Nechte ostatní jezdce daleko za sebou. Zažijte neuvěřitelné zrychlení díky novému tvaru prkna.  

Lehký a odolný 

Lehká, přesto vysoce odolná konstrukce, která vydrží vaše ježdění tak dlouho, jak jen bude třeba. Jádro z EPS obráběné CNC. Velmi tuhé, maximálně přesné. 

Cork shock absorber 2.0 

Speciální korková konstrukce v oblasti nohou chrání kiteboard před promáčknutím. Nemusíte se tak bát, že vaše prkno ztratí po čase na kráse. 

Vakuová výroba 

Speciální epoxidový mix dodává prknu potřebný surfový “feel”, který pod nohama rozhodně oceníte. Nicméně i tak je prkno dostatečně robustní, jak se na správný kiteboard sluší. 

Zaujal Vás tento produkt? Kiteboard Duotone Fish Pro je k dostání na našem e-shopu Snowboardel. Nevíte si rady? Zkuste nám napsat o radu na shop@snowboardel.cz nebo zavolejte 601 123 503 a my Vám rádi poradíme s výběrem. 

Andrey Todd

“ Sales Manager pro kiteboarding s mezinárodními zkušenostmi. Andrey ti poradí jak vybrat toho správného draka DUOTONE, nebo neopren ION.”

Andrey Todd

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: