Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Duotone – prodloužená záruka +6

Kiteboarding 2/4/2020 1 minuta čtení

Někdy je dobré připomenout si staré věci, které jsou skvělé a skvěle i fungují. Už v roce 2012 přišel North kiteboarding (dnes Duotone) s prodlouženou zárukou +6 měsíců na zakoupené kity, kiteboardy a bary. A to je přeci škoda nevyužít!

Uplatnění záruky funguje velmi jednoduše. Zakoupený produkt výrobce Duotone je potřeba zaregistrovat na této webové adrese a to do 60 dnů od nákupu. Jakmile registraci provedete, získáváte automaticky dalších 6 měsíců záruky navíc k době definované zákonem v zemi nákupu. Celková maximální doba záruky se tedy liší dle legislativního nastavení země, kde byl nákup uskutečněn, nicméně platí, že Duotone Vám přidá vždy 6 extra měsíců navrch. To nám přijde opravdu fér. 

Reklamace, jsou-li splněny všechny podmínky, probíhá už jednoduše. Zákazník se spojí s obchodem, ve kterém zboží zakoupi. Zdokumentuje reklamovanou vadu a počká na vyjádření reklamačního oddělení Duotone. 

Registrace na webu nezabere víc než 5 minut. Myslete na prodlouženou záruku při svém nákupu produktů Duotone a užijte si své vybavení na maximum. 

Širokou nabídku značek Duotone Kiteboarding i Duotone Windsurfing najdete na našem e-shopu Snowboardel a ve stejnojmenné v kamenné prodejně v OC Nové Butovice.

Kryštof

“ Potřebuješ poradit ohledně skate? Kryštof je tím pravým. Nejen, že skvěle jezdí, ale také se perfektně vyzná ve skate vybavení. Další Kryštofovou vášní je WING a to především v kombinaci se skateboardem. No a paddleboarding to už k létu patří snad u každého....”

Kryštof

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: