Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Goya, Quatro a MFC – distribuce v ČR

Windsurfing 24/4/2019 3 minuty čtení

Žhavou novinkou sezony 2019 je změna českého distributora hawajských značek Goya, Quatro, KT surf a MFC. Všichni ve Snowboardelu věříme, že vrátíme tyto fenomenální značky na český trh. Nejprodávanější kousky budeme držet skladem a případné objednávky na zboží, které bude dostupné v evropském skladu, budeme řešit velmi rychle. Tato změna neznamená, že bychom přestali prodávat Duotone nebo Novenove. Doufáme, že Goya a Quatro vhodně doplní naší windsurfingovou nabídku a uspokojíme i zákazníky, kteří preferují značky s hawajskými kořeny.

Goya

Značka s velmi širokým záběrem. Značku založil vítěz mnoha závodů světového poháru Francisco Goya, původem z Argentiny, žijící od roku 1989 v Haiku na Hawaii. V počátcích se značka soustředila na výrobu plováků. Plachty a doplňky přidal Francisco záhy. Zajímavé designové nápady doplněné o technické vychytávky slavily celosvětový úspěch. Již dávno není Goya značkou pro waveridery, ale i pro freeridery a jezdce se závodními ambicemi. Celý vývoj probíhá přímo u vody a díky tomu jsou Goya produkty vyladěné do posledního detailu. Nové nápady, které se osvědčí v testování, jsou velmi rychle přenášeny do produkce.

Quatro

Značka založená na Hawaii roku 1994 se původně zabývala výrobou custom plováků na míru. I dnes si můžete objednat Quatro s vlastním designem a tvarem, ale většina produkce je vyráběna sériově. Quatro svoji nabídku rozšířilo o populární paddleboarding a především v pevných wave plovácích patří k naprosté špičce v oboru.

KT Surf

Keith Teboul se věnuje navrhování prken pro různé wave sporty již mnoho let. Kde jinde než na Hawaii může vzniknout opravdu vychytaný shape surf boardu? Navíc pokud k němu přidáte mnohaleté zkušenosti s konstrukcemi, tak vznikají naprosto skvělá prkna, která super fungují a navíc vydrží i řádnou pračku….

MFC

Maui Fin Company byla založena roku 1986. Za svojí dlouhou historii získala mnoho titulů ve windsurfingu, big wave surfingu a paddleboardingu. MFC je také na špici ve vývoji Hydrofoil. V nabídce MFC naleznete jak celokarbonové foily, tak levnější foily s Alu mastem pro běžné uživatele.  Flosny MFC používá mnoho současných hvězd i legendy vodních sportů – Francisco Goya, Dave Kalama, Kai Lenny, Keith Teboul, Marcilio Browne, Levi Siver, Bjorn Dunkerbeck, Jason Polakow a to není zdaleka celý výčet. MFC je prvním výrobce, který zavedl již roku 1992 technologii výroby na CNC strojích a roku 1999 inovativní technologii Molded Prepreg. Další známkou kvality je spolupráce s většinou světových producentů windsurfingových, SUP a surf boardů. MFC flosny můžete nalézt v baleních značek jako jsou Fanatic, NoveNove, Goya, Quatro, Naish, Starboard, Tabou a RRD. V sortimentu MFC dnes také naleznete doplňky jako jsou trapézy, úvazky, obaly, poutka a další.

 

Nabídku výše uvedených značek již brzy naleznete na našem eshopu – shop.snowboardel.cz/

 

Lukáš Kasík

“ Ve Snowboardelu pracuje od roku 1998. Za tu dobu si prošel všemi pozicemi ve firmě. Odborník především na windsurfing, wingfoiling, paddleboarding a snowboarding.”

Lukáš Kasík

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: