Přeskočit na obsah
DCIM100MEDIADJI_0059.JPG

Představujeme paddleboardy HYDRO FORCE 2022

Paddleboarding 7/1/2022 2 minuty čtení

Nabídka paddleboardů na trhu je obrovská. Paddleboard HYDRO FORCE, si ale i v tak vysoce konkurenčním prostředí, drží velmi silnou pozici. S téměř 1/3 podílu prodaných paddleboardů na českém trhu v roce 2021, je to opravdu silný hráč. Důvodem oblíbenosti je excelentní poměr – KVALITA vs. CENA !!!

Nejoblíbenější paddleboardy v České republice!

Paddleboard Guru

MODELY HYDRO FORCE OCEANA

NEJLEPŠÍ UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARDY

Nejúspěšnější modelová řada od značky HYDRO FORCE je dnes už legendární OCEANA. Přestože se paddleboardy OCEANA prodávají za cenu hluboko pod 10tisíc korun, jsou díky kvalitní dvouvrstvé technologii mnohem pevnější a odolnější, než často dražší jednovrstevné paddleboardy konkurenčních značek.

Díky svému širokému ALLROUND tvaru, kajakové sedačce a kajakovému pádlu v základním setu, jsou tyto plováky určeny především začátečníkům a rodinám s dětmi. Vybírat můžete ze tří modelů o stejné délce 10´0 (305 cm) – WHITE CAP COMBO, OCEANA COMBO a OCEANA COMBO XL.

Jaké jsou tedy rozdíly mezi jednotlivými modely?

WHITE CAP COMBO je z rodiny OCEANA ten nejužší model. Díky své užší siluetě 81cm a výšce 12cm se hodí spíše pro lehčí jezdce (kolem 70kg). Ale nebojte se! Stále je to stabilní Univerzální paddleboard.

OCEANA COMBO je širší. Má 84cm a výšku 12cm. Je trochu stabilnější a má také trochu větší nosnost, než WHITE CAP.

OCEANA COMBO XL je největší z rodiny a vyrábí se ve velikosti 84cm na šířku a 15cm na výšku. Díky jeho velikosti, můžeme tento paddleboard doporučit i pro těžší jezdce (80-130kg).

Hydroforce_Oceana_2

HF Oceana COMBO XL

Hydroforce_Oceana 10'_12

Kvalitní lepení hrany

Hydroforce_Oceana_15

Měkká a neklouzavá podložka

Hydroforce_Oceana 10'_20

Slide-in ploutvička

sedacka

Pohodlná kajaková sedačka

Hydroforce_Oceana 10'_16

Tlak 15 PSI

Hydroforce_Oceana 10'_4

HF Oceana Combo

Hydroforce_White Cap 10'_4

HF White Cap Combo

SPECIÁLNÍ MODELY

Juniorský, WindSup a Family Panorama paddleboard

Od značky HYDRO FORCE máme v nabídce kromě univerzálních plováků, také tři specifické modely.

První z nich je model FREESOUL 3TECH, který má pro uživatele 3 hlavní přednosti. Díky závitu uprostřed paluby a druhé ploutvičce přímo pod ním, můžete tento paddleboard použít jako WINDSURFOVÉ PRKNO. Stačí je přidělat plachtu a můžete se nechat unášet větrem. Dále nabídne v základním balení kajakovou sedačku i kajakové pádlo a ta se hravě promění v pohodlné plavidlo i pro toho, kdo nechce na paddleboardu stát. Třetí vlastností, kterou se vyznačuje tento paddleboard, je jeho velikost. Bez problému na něm uvezete i dvě děti 🙂

Dalším modelem je paddleboard PANORAMA – tento paddleboard je žhavá novinka! Nejen, že má krásné barvy, ale hlavně vám nabízí nevšední zážitky díky svému „panoramatickému okénku“, které se dívá pod hladinu. Užijete si tak při objevování vodní krajiny nezapomenutelné okamžiky.

V neposlední řadě vám nabízíme také speciální paddleboard AQUA JOURNEY, určený pro děti a juniory. Díky jeho malým rozměrům a nízké hmotnosti, bude manipulace a jízda s plovákem snadná i pro děti, nebo drobnější a lehčí paddleboardisty.

12070150_paddleboard_hydroforce_panorRama_11_2_35_z4

Panorama okénko

Hydroforce_Freesoul 11'2_4

HF Freesoul WindSUP

Hydroforce_Freesoul 11'2_14

Závit pro Windsurfovou plachtu

Hydroforce_Freesoul 11'2_27

Slide-in ploutvička

Hydroforce_Freesoul 11'2_11

Pevná poutka po stranách

Hydroforce_Aqua Journey 9'_6

HF Aqua Journey – junior

Hydroforce_Aqua Journey 9'_8

Kvalitní lepení hrany

Věříme, že jste si z této nabídky vybrali a tak vám přejeme už jen KRÁSNÉ DNY NA VODĚ!

Pokud si nejste jisti, jaký paddleboard je pro vás nejlepší a na co určitě nezapomenout, tak se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti a odpovíme na dotazy. Nebo si přečtěte náš článek „Jak vybrat správný paddleboard“.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Snowboardel patří mezi největší prodejce paddleboardů na českém a slovenském trhu. V kamenné prodejně v Praze i na e-shopu najdete desítky touringových modelů od značek jako jsou Aqua Marina, Aquadesign, Body Glove, F2, Gladiator, Hydro Force, Lokahi, Lozen, Moai, Oxbow, SIC, STX, Storm nebo Wattsup.

Libor Samek

“ Libor se ve Snowboardelu stará o oddělení paddleboarding. Před lety ho paddleboarding zaujal jako perfektní fitness záležitost, kdy na rozdíl od běhu nebo jízdy na kole opravdu zapojíte svaly celého těla. No a co se člověku může stát lepšího, než že se koníček stane jeho obživou....”

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: