Přeskočit na obsah
Sporty

Jarní kolekce bot ETNIES a EMERICA 2015

Fashion Skateboarding 12/3/2015 3 minuty čtení

Zima nás letos bohužel opět tak trošku minula, takže oficiálně vzdáváme čekání na sníh a už jsme rozjeli výprodej zimního vybavení pro ty z Vás, kdo ještě jedou do Alp, nebo se chtějí předvybavit na příští rok. Mezitím nám ale na shop dorazila hromada super jarních bot od značek Etnies a Emerica. Tak se tím pojďme trošku probrat, ať víte, co Vás u nás na regálech a eshopu čeká.

Hledáte nejlepší botu na jarní procházky? Lehkou, pohodlnou a prodyšnou? Tak pro Vás máme nové barevné varianty oblíbeného Scoutu od Etniesu jak v pánské, tak i dámské variantě. Pro ty z Vás, kdo by chtěli ještě něco malinko lepšího, máme i LO-CUT SC – čili klasický Etnies design postavený na STI Evolutuion foam podrážce klasického Scoutu.

Boty Etnies Lo-cut SC

Když už je řeč o LO-CUTech, pamatujete si tuhle legendární skate botu? Na dnešní poměry už byla trošku moc velká a oplácaná, takže prošla dietou, zachovala si svůj super design, prošívanou podrážku a přidala špičku z jednoho kusu, kterou při prvních jarních pokusech o ollie rozhodně nerozdrbete!

Boty Etnies Lo-Cut

Pokud jste trénovali na prkně i v zimě a ollie a flipy máte pořád v noze jak za mlada tak pro Vás máme nové barevné varianty Marany – nejodolnější skate boty vůbec.

Boty Etnies Marana

 

Hodně hezky vypadá taky nový Jameson E-LITE:  materiál v podrážce je ideální na jaro jak na skejtování tak i běhání za holkama. Díky E-LITE Vás rozhodně z ani jednoho nebudou bolet nohy!

Boty Etnies Jameson 2 E-LITE

Pokud na skejtování moc nejste a holky pozorujete spíš s pivem v ruce ze zahrádky, tak je pro Vás ideální Etnies Corby – jednoduchá pohodlná bota, díky který se možná nebudete jen vy otáčet za holkama, ale i ony za vámi!

Boty Etnies Corby

Podobnou botu na brouzdání mezi hospodama máme v nabídce i od Emericy – jmenuje se Wino Cruiser, takže jak název napovídá, je to i ideální záležitost na vození se na cruiseru nebo longboardu v parku nebo mezi hospodama.

Boty Emerica Wino

Ortodoxní skateři ale u Emericy sáhnou spíš po novém Lacedu, který na první pohled vypadá dost podobně jako Wino Cruiser, ale má lepší cupsole podrážku a gumové stabilizační pásky na jazyku, takže ideální citovky, co vydrží a navíc vypadají sakra dobře.

Boty Emerica The Romero Laced

A poslední novinkou je návrat oblíbených Reynolds Cruiserů. Pro letošek je Cruiser opravdu bota na chození a cruising než na skateboarding jak tomu bylo dřív. Každopádně ale už nemá vulkanizovanou podrážku, ale speciální pěnu podobnou Scoutu od Etniesu, takže naváží skoro nic!

Boty Emerica The Reynolds cruiser

Takže tolik několik málo slov o pár modelech z jarní kolekce. Bylo by na dlouho, než bychom popsali každou botu, tak se radši mrkněte sami na ESHOP, nebo se stavte za námi na krámě v Galerii Butovice a my Vám to všechno odvyprávíme osobně!

Lukáš Kasík

“ Ve Snowboardelu pracuje od roku 1998. Za tu dobu si prošel všemi pozicemi ve firmě. Odborník především na windsurfing, wingfoiling, paddleboarding a snowboarding.”

Lukáš Kasík

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: