Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Letní trénink na Tenerife

Windsurfing 8/9/2022 1 minuta čtení
Standa a jeho Front loop na Cabezu

Letošní léto na Kanárských ostrovech proběhlo v duchu přípravy na Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup v Dánsku. Můj trenér a kamarád Owes mě na tuto zatím mojí největší sportovní akci kvalitně připravoval. Za to mu moc děkuji a taky za luxusní azyl. Dva měsíce na Tenerife – Cabezu jsme si třikrát zpříjemnili tripem na Gran Canarii na Pozo. Na cestu jsem zabalil 1 prkno Goya Custom 4 Pro 74l (moje váha 70kg) a 4 plachty : 4,7 Fringe X Pro, 4,2 , 3,7 , 3,15 Banzai X Pro. Na Cabezu jsem využil vše, ale nejvíce 4,2. Ovšem na Pozu, to byla jiná palba. Tam mi stačila pouze 3,15.

Chystáte se vyrazit za větrem do ciziny? Srovnejte si nejvýhodnější cestovní pojištění.

Celé dva měsíce byly vynikající podmínky pro progres, ale i ztráty na materiálu. Jinak to ale nejde.

Příští sezonu bych ještě přibalil jedno prkno Goya Custom 4 Pro 84l pro méně větrné dny, které jsem nechal doma a to byla chyba. Větším zraněním jsme se vyhnuli  a malé ranky se rychle zahojily.

Po celou dobu jsme se snažili natáčet, abychom mohli všem ukázat nový triky, ale videa jsme také využili pro ladění stylu a nápravě chyb.

Chci velice poděkovat za support SNOWBOARDELU, GOYA WINDSURFING, GIPSY TRIP A TAKÉ RODIČUM.

Standa Bém

Lukáš Kasík

“ Ve Snowboardelu pracuje od roku 1998. Za tu dobu si prošel všemi pozicemi ve firmě. Odborník především na windsurfing, wingfoiling, paddleboarding a snowboarding.”

Lukáš Kasík

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: