Přeskočit na obsah
Sporty

Novinky ETNIES a ÉS – Podzim 2020

Shop news Skateboarding 2/9/2020 2 minuty čtení

Firmy ETNIES a ÉS netřeba dlouze představovat. Jedná se o dvě velké stálice na trhu se skateboardovou obuví a oblečením. Jaké novinky si pro nás tyto dvě firmy spadající pod Sole Distribution přichystaly tentokrát?

První vulkanizovaná podrážka od Michelinu

Tak tohle se opravdu povedlo! Fanoušci oblíbeného promodelu Chrise Joslina se dočkali a na trhu se objevují boty ETNIES Joslin Vulc. A jako jejich předchůdci i tento model je postaven na super přilnavé podrážce vyrobené v kolaboraci s firmou Michelin. Jedná se tak o vůbec první pár bot s vulkanizovanou podrážkou od Michelinu. Skateři ocení extra „board feel“ a pevnější, vyztuženou patu, ostatní uživatele zaujme jejich neotřelý vzhled.

Buy a shoe, plant a tree

Naší kompletní nabídku skate bot a oblečení od značky ETNIES si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Olympijská edice od ÉS

Člověk míní, Pán Bůh mění. Nadcházející sportovní sezona měla být vůbec tou první, kdy se skateboarding představí jako olympijská disciplína. Toho se chytla firma ÉS a vydala sérii produktů s názvem „Podium Series“ které svým designem odkazují na letní olympijské hry v Tokiu. Situace kolem pandemie Covid-19 bohužel posunula tento sportovní svátek až na rok 2021. Nám se však luxusní design bot ÉS Silo Multi líbil natolik, že si je u nás na e-shopu můžete zakoupit už teď a připravit se tak na další olympijskou sezonu s předstihem. Doplnit je můžete neméně stylovým tričkem ÉS Tread SS.

Retro vládne světu

Návrat ke kořenům, tak by se dala nazvat podzimní kolekce značky ÉS, která navazuje na svoje populární modely z přelomu tisíciletí. Old-school vzhled je doplněn o moderní technologie a materiály. Díky ÉS tak můžete znovu nazout bohatě polstrované boty z kvalitních materiálů, které vydrží mnohem déle než jste byli u běžných skate bot zvyklí.

Nabídku firmy ÉS najdete online na našem e-shopu zde.

Novinky od firem ETNIES a ÉS najdete také v kamenné prodejně SNOWBOARDEL v Galerii Nové Butovice na adrese Radlická 520/117, 158 00, Praha 5.

Kryštof

“ Potřebuješ poradit ohledně skate? Kryštof je tím pravým. Nejen, že skvěle jezdí, ale také se perfektně vyzná ve skate vybavení. Další Kryštofovou vášní je WING a to především v kombinaci se skateboardem. No a paddleboarding to už k létu patří snad u každého....”

Kryštof

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: