Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Duotone Academy App – pusuňte své limity

Duotone Academy je jedinečná aplikace, která vás posune v ježdění o pořádný kus dál. Už jste se najezdili dost tam a zpátky proti větru? Přemýšlíte, že byste se chtěli trochu odvázat, naučit se něco nového, ale nevíte kudy do toho? Mrkněte na to, co si pro vás Duotone připravil.

Nezáleží na jaké úrovni se zrovna nacházíte. Frontroll, Railey, Dark slide… Aplikace vysvětluje více než 150 triků, které můžete krok po kroku pilovat. Aplikace se pečlivě věnuje každému detailu, který je pro daný pohyb/trik zásadní. Instruktážní videa jsou neuvěřitelně propracovaná, sledují poslední trendy a postupy doporučené kiteboardingovými federacemi IKO a VDWS. Pro ještě snazší pochopení jsou videa zpomalena a doplněna video grafikou, vysvětlující podstatu věci.Co dodat? Stáhněte si aplikaci do svého telefonu ještě dnes a sami uvidíte co za zbraň v kapse nosíte. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play a link ke stažení najdete na odkazu níže:

O čem to celé je:

Buďte v kontaktu se svými idoly:

Motivace:

Offline funkce:

Přidejte se k Duotone:

Andrey Todd

“ Sales Manager pro kiteboarding s mezinárodními zkušenostmi. Andrey ti poradí jak vybrat toho správného draka DUOTONE, nebo neopren ION.”

Andrey Todd
shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: