Přeskočit na obsah
Sporty

Nejlepší čas na nákup nového paddleboardu

Paddleboarding 15/9/2021 2 minuty čtení

LEPŠÍ CENY JIŽ NEBUDOU

Tak jako u většiny sportů, ani u paddleboardingu nejsou pořizovací náklady zanedbatelné. Nyní však nastává ideální doba na nákup nového vybavení. S koncem léta přicházíme ve Snowboardelu se slevami na nafukovací paddleboardy sahající až do výše 35%! Letošní podzim tak bude jistě na dlouhou dobu nejvýhodnějším obdobím pro nákup nového vybavení, jelikož před Vánoci opět dojde k „narovnání“ maloobchodních cen. Nepočítejte s tím, že bude stejně tak výhodné nakoupit paddleboardové zboží na jaře příštího roku.

I po roce a půl od první vlny se opatření spojované s pandemií Covid-19 stále negativně promítají do nákladů výroby všech výrobců, těch paddleboardových nevyjímaje. Ruku v ruce s tím jde i navýšení cen dopravy od výrobce k zákazníkovi. V příštím roce se tak očekává plošné zdražení všech produktů, které se bude pohybovat kolem 10-15%. Pokud nyní zakoupíte zlevněný paddleboard, můžete ušetřit až 50% oproti cenám, které budou na trhu panovat v příštím roce. Tak neváhejte a nakupte v naší velké výprodejové akci.

Paddleboarding na podzim? Žádný problém!

Léto je pomalu za námi a tím pro některé z nás končí i paddleboardová sezóna. Podnebí v našich končinách je neúprosné a roční období se pomalu, ale jistě, plíží do stádia podzim-zima. Je opravdu důvod končit? Pokud svůj paddleboard nevyužíváte pouze jako nafukovací matraci, ale holdujete aktivním vyjížďkám, ochlazení by neměl být důvod s pádlováním přestat! Se správným vybavením můžete jezdit téměř celoročně. Stand up paddleboarding nabízí řadu zdravotních benefitů. Během jízdy člověk zapojí kromě středu těla a zad i horní a dolní končetiny. Jedná se o perfektní kompenzační aktivitu i pro řadu ostatních sportů, rozvíjí motoriku a lze jej využít jako jako rehabilitační metodu po úrazech dolních končetin.

Jako je tomu třeba u běhu, podzimní teploty jsou pro sportovní paddleboarding daleko příjemnější, než letní pařák. V případě babího léta netřeba speciálního vybavení, v chladnějším období, kdy začne klesat teplota vody se Vám budou hodit prodyšné vrstvy, technické mikiny, neoprenové boty, plovací vesta, suchý oblek, nebo kvalitní neopren s dlouhým rukávem.

Velká výhoda pádlování mimo hlavní sezónu je to, že jinak hojně navštěvovaná místa zejí prázdnotou. Budete tak mít svojí oblíbenou vodní plochu jen pro sebe, najdete snadněji parkovací místo, budete mít více prostoru pro přípravu na břehu a bezkonkureční klid na vodě. Během podzimu se navíc příroda zbarví do jedinečných barev, takže se budete během projížďky kochat jako nikdy jindy. I během zimních měsíců má paddleboarding své kouzlo. Jakmile se teplota vody začne blížit bodu mrazu, dbejte zvýšené opatrnosti a zhodnoťte svoje schopnosti. Zkoukněte předpověď počasí, držte se blízko břehu a rozhodně se vybavte vhodným oblečením dle doporučení výše.

Nevíte si rady a potřebujete pomoct s výběrem vybavení? Jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Kryštof

“ Potřebuješ poradit ohledně skate? Kryštof je tím pravým. Nejen, že skvěle jezdí, ale také se perfektně vyzná ve skate vybavení. Další Kryštofovou vášní je WING a to především v kombinaci se skateboardem. No a paddleboarding to už k létu patří snad u každého....”

Kryštof

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: