Přeskočit na obsah
Sporty

Rukavice Celtek – Ruce vzhůru!

Fashion Snowboarding 14/11/2014 2 minuty čtení

Posledních pár let sledujeme vývoj snowboardového příslušenství na českých kopcích a dospěli jsme k názoru, že je to bezbřehá nuda a šeď. Zatímco snowboardové oblečení a samotná prkna se v posledních letech proměnily z tlumených jednobarevných tónů v přehlídku nejrůznějších pestrobarevných vzorů a ornamentů, doplňky jako například rukavice se pořád utápí v neveselých černých a jiných různě tlumených barvách. Proto jsme se rozhodli to konečně změnit, aby i Vaše rukavice byly na svahu k nepřehlédnutí.  Od nynějška najdete na našem shopu (kamennémelektronickém) snowboardové příslušenství značky Celtek, které se orientuje převážně na rukavice.

Jaký je příběh Celteku? Na začátku stáli dva bráchové snowboarďáci – Erik a Bjorn Leinesovi. Oba byli dlouhá léta profesionálními ridery pro mnoho menších a větších značek. Během jejich kariéry jim snowboardové odvětví jak sami říkají „dalo pár pořádných kopanců“, na základě kterých se rozhodli vybudovat svoji vlastní rodinnou firmu. No a jelikož v té době na trhu chyběly pořádné pestré doplňky jako rukavice, kulichy nebo masky na obličej, rozhodli se věnovat právě tomuhle odvětví.

Během několika málo let se díky známostem obou zakladatelů rozšířil po velké části světa, kde je možné snowboardovat. Rukavice Celtek se ihned staly velmi žádaným artiklem právě díky tomu, že vypadaly už od začátku úplně jinak, než všechny ostatní rukavice na trhu.

Celtek ale samozřejmě nezůstal jen u designu, ale soustředil se velkou měrou i na funkčnost rukavic, takže kromě výborných materiálů s vysokým vodním sloupcem a kvalitní vystýlkou uvnitř se rukavice Celtek začaly vylepšovat spoustou dalších vychytávek, mezi které už dneska patří i takové věci jako integrované ohříváčky rukavic nebo rukavice, ve kterých můžete ovládat Váš dotykový telefon.

Takže ať už chcete dlouhé freeridové tříprstové palčáky se zajímavou kombinací barev, kožené prsťáky s vyhříváním a možností ovládat dotykový telefon, a nebo šílenost jako jsou zlaté rukavice do parku, Celtek je rozhodně Vaše volba. Ruku na to!

Nothing to Prove – Full Movie – Part 1 from CELTEK on Vimeo.

 

Lukáš Kasík

“ Ve Snowboardelu pracuje od roku 1998. Za tu dobu si prošel všemi pozicemi ve firmě. Odborník především na windsurfing, wingfoiling, paddleboarding a snowboarding.”

Lukáš Kasík

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: