Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Snowboardové sety

Snowboarding 10/10/2019 4 minuty čtení

Naše nabídka akčních snowboardových kompletů zahrnuje modely prken a vázání vhodných jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé jezdce. Na e-shopu Snowboardel můžete vybírat z portfolia značek Ride snowboards, Nitro, Burton, K2 snowboarding, Gravity, F2 či Rossignol. Zlevněné snowboardové sety pravidelně obměňujeme a vždy tak zahrnují široký výběr z aktuální kolekce těchto prvotřídních značek. Nejedná se tak o výprodej starších naskladněných setů, ale o nové snowboardové komplety, které splňují ten nejvyšší uživatelský standart a najdete je u nás se slevou až 34%. Nabízíme pestrý výběr modelů nejen pro muže, ženy a juniory, ale i ty nejmenší snowboardové nadšence. Veškeré zlevněné komplety, které u nás prodáváme se skládají z kvalitního snowboardu s dřevěným jádrem a příslušně padnoucího vázání, ke kterému nebudete mít problém sehnat náhradní díly ani léta po koupi. Většina poskládaných kompletů spadá do uživatelsky přívětivé kategorie tzv. „All-mountain“ prken, která se vyznačují vysokou variabilitou využití a jsou tak vhodná do různorodých podmínek.

Pánské snowboardové komplety

Snowboardové sety pro dospělé muže, které vynikají svou bytelnou konstrukcí a odolným vázáním. Zajetým standardem v této kategorii jsou i WIDE prkna, tedy širší provedení určitých modelů, které jsou vhodné pro jezdce s velikostí nohy 44EU a více. 

Nitro Team + vázání Nitro Team

Snowboard NITRO Team je skutečný univerzál. Časem i jezdci odzkoušený a oblíbený snowboard na hrátky všeho druhu. Klasické prohnutí typu camber zajistí perfektně vykrojený oblouk za každých okolností. Jádro reflex core zajišťuje hravou a responsivní odezvu. Prkno má díky svému flexu vysoký pop a velmi dobré jízdní vlastnosti. Jedná se o ideální model pro jezdce, kteří nejsou vyhraněni specifickou disciplínou a rádi kombinují jízdu na sjezdovkách, v parku na překážkách, v rampě či si libují ve freeridingu. Vázání NITRO Team je všestranný model s hliníkovými ráčnami, lehkou konsktrukcí a širokou škálou pokročilých technologií.

 

 

Burton Ripcord + vázání Burton Infidel

BURTON Ripcord je prkno, které díky použitým materiálům a technologiím poskytuje skvělou kontrolu snowboardu a jednoduché řezání zatáček. Rocker na patě a špičce usnadňuje zahájení a vedení oblouků jak při normální jízdě, tak při jízdě na switch. Flat mezi vázáními je vhodný pro ježdění v rozmanitých podmínkách, kde odpouští chyby. Vázání BURTON Infidel se vyznačuje nízkou váhou, skvělou odezvou, pohodlím a vysokou výdrží.

 

 

Dámské snowboardové komplety

Námi prodávané dámské snowboardové komplety nejsou jen prostou zmenšeninou pánských modelů. Kvalitní výrobci dnes kladou maximální důraz na to, aby dámská prkna odrážela fyzické parametry něžného pohlaví, snowboardy pro ženy jsou tudíž zpravidla o trochu více pružná, užší a mají posunuté těžiště.

Ride Heartbreaker + vázání Ride LXH

Dámský snowboard RIDE Heartbreaker je Freestyle All-mountain prkno s nízkým flexem určeným pro začínající riderky. Hybridní prohnutí v kombinaci s větším rockerem je vhodné pro snadnou jízdu bez zasekávání hran. Tento snowboard je ideální společník pro celodenní ježdění za každých okolností. Díky menšímu flexu se dokáže skvěle přizpůsobit veškerým situacím a sněhovým podmínkám. Snowboardové vázání RIDE LXH je pohodlné a lehké vázání, a to zejména díky polykarbonátové konstrukci SPECTRUM Chassis System. Pohodlí je podpořeno bohatě polstrovaným Stitched Ankle Strapem. Jistotu při jízdě dodává také Slimeback patka.

 

Nitro Lectra + vázání Nitro Rythm

NITRO Lectra bylo navržena jako prkno, které poslouží jak začátečníkům, tak i ostříleným jezdkyním. Tento snowboard je vhodný do širokého spektra podmínek od parku po nerovné svahy, flatout rocker profil  hodně odpouští a napomáhá tak rychlému progresu. Directional tvar dodává prknu skvělou odezvu a samotná jízda tak pro Vás bude téměř bez námahy. Dámské vázání NITRO přináší prvotřídní technologii za přijatelnou cenu. Vázání má pohodlné flexibilní strapy a A-frame základnu pro pevný úchyt boty.

 

 

Dětské a juniorské snowboardové komplety

Dětské a juniorské snowboardové sety mají upravenou technologii reflektující nižší váhu jezdce. Snowboardy pro děti mají tenčí jádro, které je dělá pružné a poddajné. Profil snowboardu je uzpůsoben, aby odpouštěl začátečnické chyby a méně „chytal“ hranu.

Nitro Ripper + vázání Nitro Mini Charger

Výrobce NITRO je považován za světovou špičku v oblasti vývoje dětských a juniorských snowboardů. Model Ripper je vyroben specificky pro mladé, lehké jezdce. Jeho plochý, hybridní rocker profil a měkký flex odpouští začátečnické chyby, usnadňuje zatáčení, brzdění a napomáhá zaučení se v regulaci rychlosti. Jedná se o ideální prkno pro první snowboardové krůčky. Vázání NITRO Mini Charger má skloněnou základnu pro lepší ergonomii nohy. Tlumení rázů obstará pěnová vrstva EVA, pohodlí zase flexibilní strapy, přičemž přední strap je zapínatelný jak přes nárt, tak přes špičku.

 

 

Burton Chicklet + vázání Burton Grom

Dětský dívčí snowboard BURTON Chicklet se vyznačuje průhybem Flat Top™ – tedy plochým profilem mezi nohama, což přináší lepší stabilitu, rovnováhu a kontrolu nad jízdou po hraně. Špička a pata se zvedají do rockeru pro uvolněnou jízdu bez zachytávání hran. Vázání BURTON Grom je velmi odolné a disponuje jednoduchým zapínáním, které hravě zvládne každé dítě.

 

 

Ride Machete + vázání Ride Phenom

Juniorský snowboard RIDE Machete Jr. je skvělou volbou pro dospívající snowboarďáky, kteří se chtějí neustále zlepšovat. Díky „rocker“ prohnutí je snowboard stabilní a jednoduchý na ovládání. Vázání RIDE Phenom je perfektní komplement k tomuto prknu. Jeho lehká a velmi odolná kovová konstrukce je prakticky nezničitelná. Vázání má 3D tvarované strapy, které dokonale obepnou botu a zajistí tak perfektní přenos sil.

 

Celou nabídku výhodných kompletů naleznete zde: https://shop.snowboardel.cz/202-snb-komplety/

 

 

Lukáš Kasík

“ Ve Snowboardelu pracuje od roku 1998. Za tu dobu si prošel všemi pozicemi ve firmě. Odborník především na windsurfing, wingfoiling, paddleboarding a snowboarding.”

Lukáš Kasík

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: