Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Snowboardel Paddleboard centrum

Pozor změna! Naše test centrum a kurzy jsou přesunuty na nové místo.

ČEKÁME TĚ NA VODNÍ NÁDRŽI HOSTIVAŘ

Naše testovací centrum se nově nachází na Vodní nádrži Hostivař. Na vodě si tak i letos budete moci vyzkoušet nejnovější modely paddleboardů od námi prodávaných značek. Do místní půjčovny jsme dodali nové modely různých tipů. Od prken pro začátečníky až po super závodní pecky. Můžete si tak zajezdit na tom nejlepším co trh nabízí. Pokud uvažujete o koupi paddleboardu, obsluha vám ráda poradí.

Pokud to myslíte s výběrem paddleboardu opravdu vážně, rádi se vám budeme během testování věnovat osobně. Můžete dorazit během testovací středy (Každá středa 17:30 – 18:30) začínáme 20. července. Testovací den je navíc zakončen Paddlebordovým kurzem. Pokud se vám středa nehodí, nebo chcete testovat dříve, můžete se objednat na individuální testování.

Paddleboard si můžete rezervovat také přímo přes Hostivařskou půjčovnu. Při konkrétních požadavcích na testování doporučujeme navštívit naše Testcentrum v testovací dny, nebo nás kontaktovat na níže uvedeném čísle/e-mailu.

Adresa

Adresa

Vodní Nádrž Hostivař

GPS: 50.040417

14.533835

Kontakt kurzy, testy

Kontakt kurzy, testy

Email: michal.kasparek@snowboardel.cz

telefon: 702 253 590

Testovací dny

Testovací dny

PONDĚLÍBěžná půjčovna
ÚTERÝBěžná půjčovna
STŘEDA14:30 – 20:00
ČTVRTEKBěžná půjčovna
PÁTEKBěžná půjčovna
SOBOTABěžná půjčovna
NEDĚLEBěžná půjčovna
Otevírací dobu půjčovny naleznete na ZDE. Testování je možné i během běžného provozu. V testovací dny je vám k dispozici odborný personál Snowboardel.cz
shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: