Přeskočit na obsah
Sporty_web_1

Tipy na dárek pro kiteboardistu

Kiteboarding 8/11/2021 1 minuta čtení

Pokud na kiteboardu sami nejezdíte, pořídit dárek pro kiteboardistu (kajťáka) pro Vás nebude nic jednoduchého. Naštěstí je tu pro Vás náš zkušený team v čele s kiterem Andreyem, který sepsal několik tipů, které jistě potěší každého kajtového příznivce.

Menší dárek

Stylový hrnek, kvalitní tričko nebo kšiltovka od oblíbených výrobců ION či Duotone jistě bude jako dárek trefou do černého!

Zlatá střední cesta

Ve střední cenové kategorii jsme pro Vás vybrali designovou crash vestu Duotone. Ty u nás nejdete v pánském i dámském provedení. Pokud Váš blízký rád brázdí vody na podzim i v zimě, jistě ocení neoprenový kabát Prolimit, který se díky otvoru na hák dá využít i na vodě! Postěžoval si Váš blízký kajťák na dosluhující vázání? Pořiďte mu nové vázání Duotone Vario, tedy kompletní set obsahující footpady, poutka, grabhandle a všechny potřebné montážní šrouby.

Velký dárek

Jako hodnotný kitový dárek pro přítelkyni, kámošku, sestru, manželku, mamku či milenku Andrey vybírá dámský kiteboard Duotone Soleil. Dokonalé twintipové prkno pro freeride s měkčím flexem. Pro fajnšmekry máme v nabídce i technologicky vyspělejší variantu Soleil SLS. Pro přítele, kámoše, bráchy, manžela, tátu či milence doporučujeme jako dárek legendarní freestyle/freeride twintip Jaime od Duotone. I tento kiteboard u nás najdete ve vytuněné verzi Jaime SLS. Pokud nové prkno není na pořadu dne, co takhle pořídit trapéz Duotone Riot Curv 14 z aktuální kolekce? Ať už hledáte dámský kitový trapéz nebo pánský, je z čeho vybírat, koukni k nám na e-shop nebo se zastav na prodejnu v Butovicích.

Nevybrali jste z našich tipů? Podívejte se k nám na e-shop do oddělení kiteboarding.

Potřebuješ poradit? Kontaktuj našeho odborníka Andreye!

Andrey Todd

“ Sales Manager pro kiteboarding s mezinárodními zkušenostmi. Andrey ti poradí jak vybrat toho správného draka DUOTONE, nebo neopren ION.”

Andrey Todd

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: