Přeskočit na obsah
Sporty

Tipy na vánoční dárek pro skejťáka

Skateboarding 8/11/2021 2 minuty čtení

Náš tým se může pyšnit širokým sportovním záběrem. V naší partě tak najdete i ostřílené skatery, kteří pro Vás vybrali tipy na nejlepší vánoční dárek pro skejťáka.

Menší dárek

Hledáte drobnost? Stélky do bot jsou často opomíjeným faktorem v oblasti prevence zranění spodních končetin. Skateboardové vložky do bot ÉS STI Vás spolehlivě ochrání před nárazy a tvrdými dopady. Dejte sbohem odraženým patám! Když to počasí nedovolí a nedá se jít jezdit ven, vražte do rukou skejťáka fingerboard a rozežeňte špatnou náladu – tahle hračka potěší nejednoho dospěého skatera! No a pokud Vám často mizí svíčky ze skříně, možná je na čase svému skejtrovi pořídit pořádný vosk ve tvaru videokazety od Toy Machine.

Zlatá střední cesta

T-tool neboli all-in-one skejtové nářadí nesmí chybět v báglu žádného skatera. Nářadí od značky Pig Wheels má navíc střed osazený závitníkem, takže si díky němu dokážete během pár minut opravit i stržený závit na trucku. Nedocenitelný pomocník!

Pokud na jeden odraz neujedete víc než tři metry, na vině jsou špatná ložiska nebo sjetá kola s plošinkami. Za nás můžeme s čistým svědomím doporučit ložiska Bones Reds, která patři v poměru cena/výkon mezi to nejlepší na trhu. Tyhle ložiska vydrží opravdu dlouho a náš kolega Kryštof na ně nedá dopustit. Za málo peněž hodně muziky také získáte koupí koleček od Jart, která se nejvíce hodí pro klasický street skateboarding.

Velký dárek

Chcete pořídit hodnotný dárek začínajícímu skejťákovi? Pokud vybíráte první skateboard, nejvýhodnější je zakoupit celý komplet, kde je cena výhodnější než u skládání z jednotlivých částí. Postupně si tak začínající skater může „osahat“ co mu vyhovuje dle svých preferencí a následně obměňovat výbavu. Pro ty, co už jezdí, vybíráme skate desku Element v luxusním motivu Star Wars. Ideální vánoční dárek pro skejťáka a filmového nadšence v jednom. Vybírat navíc můžete z více šířek. Za nás se jedná o dost podařenou kolaboraci! Poslední tipem je osvědčená klasika – trucky Independent 139 Mid. Tento nový model zaručuje optimální kontaktní plochu pro street skateboarding a má inovativní kingpin, který eliminuje záseky při grindech.

Nevybrali jste mezi našimi tipy vhodný dárek? Mrkněte na naší kompletní nabídku v sekci skateboarding.

Potřebuješ poradit? Mrkni k nám do skate poradny nebo nás neváhej kontaktovat!

Krystof H

“ Potřebuješ poradit ohledně skate? Kryštof je tím pravým. Nejen, že skvěle jezdí, ale také se perfektně vyzná ve skate vybavení. Další Kryštofovou vášní je WING a to především v kombinaci se skateboardem. No a paddleboarding to už k létu patří snad u každého....”

Krystof H

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: