Přeskočit na obsah
Sporty

Tipy na vánoční dárek pro wingaře

Wing 8/11/2021 1 minuta čtení

Wing je stále relativně nová disciplína, která rychle vzrůstá na popularitě. Za tu wing vděčí především své velké univerzálnosti. V tomto článku se zaměříme na dosud nejoblíbenější wingovou disciplínu – wing foiling. Vybrali jsme pro Vás vybrali pár zajímavých tipů na vánoční dárek pro wingaře, které pod stromkem zajisté potěší každého nadšence do tohoto zkvétajícího sportu.

Malý dárek

Ať už jste milovníkem kvalitní kávy nebo dobrého čaje, po hrnku sáhne denně každý z nás. Stylový hrnek od Duotone, tak bude jako dárek pro wingaře trefou do černého. Jako další tipy tip jsme pro Vás vybrali tašku na mokrý neopren od značky ION nebo nejspolehlivější opravnou sadu pro domácí opravu wing/WS/surf prkna Repair Kit Solarez.

Zlatá střední cesta

Leash k wingu považujte za povinnou výbavu. Jen těžko budete kontrolovat křídlo ve všech případech natolik, abyste jej nepustili z ruky. U nás na e-shopu najdete klasický leash na zápěstí od Duotone, ale máme skladem i opasek od Axis. Jako třetí tip ze střední cenové kategorie musíme vypíchnout vestu ION Booster, která se hodí pro širokou škálu vodních sportů a kromě výtlaku 50N poskytne i ochranu proti nárazům.

Velký dárek

Byl Vás blízký natolik hodný, že si zaslouží opravdu hodnotný vánoční dárek? Co pořídit jako první wing cenově dostupný model Wings Up od oblíbené paddleboardové značky Wattsup nebo nový, technologicky nejvyspělejší wing na trhu Duotone Slick? Jestli už Váš blízký křídlo vlastní, prodlužte mu sezonu a darujte suchý oblek Prolimit Nordic, díky kterému bude moci brázdit vody až do zimy!

Nepadl Vám žádný z našich tipů do oka? Podívejte se na ostatních produkty z oddělení wingsurfing.

Potřebujete s výběrem poradit? Mrkněte k nám do poradny nebo kontaktujte naše odborníky.

Marek Potštýnský

“ Marek se ve Snowboardelu stará o oddělení WING a WINDSURFING. Ve windsurfingu patří k nejlepším freestyle jezdcům v ČR, hravě zvládl i foil windsurfing. Nově ho uhranula jízda na Wing foilu a dělá až neskutečné pokroky. V zimě se na něj můžete obrátit s dotazy ohledně freeski, protože skáče dobře, skáče rád....”

Marek Potštýnský

Další články

shop

Mrkněte na náš e-shop

Kategorie co právě letí: